מדיניות ביטולים והחזרים - תנאי קורונה

בכל ביטול, מלא או חלקי, מצידינו או מצדכם - כספכם יוחזר במלואו!

 

כולנו חיים בתקופה של חוסר ודאות קיצוני. איש אינו יודע מה יהיה מצב התפשטות נגיף הקורונה, ומה יהיו ההגבלות שתטיל המדינה. בכנות, אנחנו לא יודעים אם ניתן יהיה לקיים את הכנס בכלל, או אם נוכל לקיים אותו תחת מגבלות מסויימות...

בנוסף, אנו מודעים לכך שמשפחות עשויות להחליט ברגע האחרון לא להשתתף מחמת חשש הדבקדות או צורך בבידוד של חלק מבני המשפחה.

ובכל זאת, אנחנו אופטימיים שאפשר יהיה להיפגש ולחגוג את המשפחתיות, את האיזון, את חווית המשחק ואת הכיף שכל כך התגעגענו אליהם.

אי לכך אנחנו מציעים לכם לרכוש כרטיסים ולהבטיח את מקומכם!

במידה ואנחנו נבטל את האירוע - כספכם יוחזר במלואו!

במידה ואתם תחליטו לא להגיע מכל סיבה שהיא - כספכם יוחזר במלואו!

על מנת לקבל החזר עליכם לשלוח הודעה בכתב (אימייל) המודיעה על ביטול עד מועד תחילת האירוע אליו נרשמתם. לא נוכל לתת החזרים על אי הגעה לאירוע ללא הודעה מראש.

Cancellation and refund policy:
In any case of cancellation - by us or by you - your money will be returned in full!
We are well aware of the Corona situation. We are all living in times of extreme uncertainty. Nobody can predict the future and whether or not it will be possible to hold the event - and under what circumstances.
And yet, we are optimistic that it will be possible to return to our favourite event - the Family Acro Convention. We so miss the family fun, the mutual balance, the games and shows... that we are willing to take the risk and start planning even in these conditions.
Therefore we urge you to purchase a ticket now and ensure your place!
If we cancel the event - we will return your money in full
If you decide to cancel for any reason - we will return your money in full.
To receive a refund you must inform us in writing (email) that you wish to cancel up to the date of the event that you purchased tickets for. No refunds for not showing up.